Interiér

Bosch MUM 5424 – kuchyňský robot do každé kuchyně

single-image

Trávíte v kuchyni hodně času připravováním různých pokrmů a chtěli byste si to usnadnit? Určitě byste si měli pořídit kuchyňského robota, který vše zvládne hravě za vás. Výběr robota do kuchyně není žádný med, jde o to, aby byl dostatečně výkonný pro svou činnost.

Dnes jsme si pro vás připravili recenzi na kuchyňského robota Bosch MUM 5424. Tento přístroj se může chlubit svým 900 Wattovým výkonným motorem, který si poradí opravdu se vším. Bosch MUM 5424 výborně zvládne vymíchání těsta díky systému MMD (Multi Motion Drive).

Proč zbytečně ztrácet svůj čas? Pořízením tohoto kuchyňského robota získáte mnoho času navíc, který můžete investovat například do svých dětí. Bosch MUM 5424 je vybaven bohatým příslušenstvím, které rozhodně v kuchyni využijete. Už žádné zbytečné nádoby, přístroj po práci stačí jenom opláchnout pod vodou a následně je robot znovu přiraven na svou činnost.

Pokud vás čeká pečení, určitě budete rádi za hnětací háky, šlehací a míchací metly. Jestliže se naopak jdete věnovat hlavnímu chodu, můžete sáhnout po mlýnku na maso a mixéru. Kuchyňský robot opravdu nabízí všechno potřebné vybavení do vaší kuchyně. Výrobci také mysleli na bezpečnost, která je při používání důležitá a zvlášť v domácnostech, kde jsou děti. Nemusíte se tedy obávat žádných úrazů.

Podle potřeby si můžete zvolit jednu ze sedmi rychlostních stupňů. Rameno přístroje je vybaveno třemi stupňi pohonu, což vám povoluje dle potřeby nastavit polohu. Jakmile svoji práci dokončíte, rameno EasyArmLift se automaticky zaparkuje do své polohy, která je určena pro vypnutý přístroj.

Aby toho nebylo málo, kuchyňský robot Bosch MUM 5424 si mimo jiné poradí také se zdravou stravou v podobě ranního koktejlu smoothie. Kromě ušetřeného času se můžete připravit i na úsporu tuků. Co k tomu budete potřebovat? Samozřejmě suroviny a jeden ze tří kotoučů určený k této stravě.

Parametry kuchyňského robota Bosch MUM 5424

Výrobce: Bosch
Hmotnost: Nad 7 kg
Rozměry: 28 x 28 x 27 cm
Výkon motoru: 900 W
Objem nádoby: 3.9 l
Úložný prostor: ANO
Regulace rychlosti: ANO (7 stupňů)
Ovládání: mechanické-knoflíkové

Pořídíte si tohoto výkonného domácího pomocníka?

Mohlo by se Vám líbít