Reality a finance

Bydlení v zahraničí je vám o krok blíž díky podobným cenám nemovitostí

Jestliže už vás nebaví život v České republice, máte možnost využít bydlení v zahraničí. Možná byste se divili, kolik českých občanů nakupuje nemovitosti v jiných státech, než je Česká republika. Kromě této skupiny můžeme narazit na lidi, kteří rovnou vezmou více, než 2 nemovitosti, aby jednu mohli pronajímat místním. Není se čemu divit, když v sousedském Německu stojí bydlení … Pokračovat ve čtení Bydlení v zahraničí je vám o krok blíž díky podobným cenám nemovitostí
single-image

Jestliže už vás nebaví život v České republice, máte možnost využít bydlení v zahraničí. Možná byste se divili, kolik českých občanů nakupuje nemovitosti v jiných státech, než je Česká republika. Kromě této skupiny můžeme narazit na lidi, kteří rovnou vezmou více, než 2 nemovitosti, aby jednu mohli pronajímat místním. Není se čemu divit, když v sousedském Německu stojí bydlení mnohonásobně více. Oblíbené ovšem není pouze Německo, bydlení v zahraničí se stalo hitem, a to po celém světě. Obyvatelé žijící ve stereotypu zavítají bez problémů i do Spojených států amerických.

Bydlení v zahraničí? Pro někoho nová příležitost

Vlastní nemovitost v zahraničí je pro české občany dostupná, a jestliže jste měli opačný názor, hravě vás přesvědčíme. Určitě jste si všimli nárůstu nemovitostí v České republice, především pak v hlavním městě. Pokud vám nedělá problém dosáhnout finančně na vlastní byt v Praze, pak máte obrovskou šanci koupit si nemovitost v zahraničí. Přesně tak to je! Nemovitosti v zahraničí nejsou o nic dražší než v České republice. Nemáme na mysli teď sousedící Německo, ale například Řecko či Chorvatsko. Tady si budete moct dovolit za cenu pražského bytu i nemovitost na pláži u moře. Bydlení v zahraničí je vám tak o krok blíže.

Oblíbené státy? Víme, které to jsou!

Přecházíme na jednu z nejdůležitějších otázek, které vás s největší pravděpodobností zajímají. Z předchozího odstavce již víte, že ceny nemovitostí v Řecku a Chorvatsku jsou podobné, jako u nás. Jaké jsou ale další oblíbené státy, kde čeští obyvatelé nakupují byty či domy? Dalšími oblíbenými destinacemi jsou: Rakousko, Španělsko, Itálie či dokonce Francie. Tady dokážou češi utrácet v rozmezí od 5 do 9 milionů korun za jednu nemovitost. Ti největší investoři zde nakupují rovnou více nemovitostí naráz, a to pro účel následného zisku z pronájmu. Kdybyste si mohli vybrat vy, o jaký stát byste měli zájem a proč?

Leave a Comment

Mohlo by se Vám líbít