Dům a byt Interiér Reality a finance Stavba Zahrada a hobby

Časopisy o bydlení a stavbě – které jsou nejzajímavější?

single-image

Časopisy o bydlení a stavbě – které jsou nejzajímavější?

Časopis Bydlení

Magazín Bydlení je na českém trhu jeden z nejstarších časopisů, který sahá až do roku 1979. V časopise můžete vidět spoustu inspirací interiérových řešení, proměny bytů a celkové tipy na lepší bydlení. V magazínu Bydlení naleznete články vhodné pro byt, dům i zahradu. Časopis Bydlení je mezi českými čtenáři velmi oblíbený.

Materiály pro stavbu

Zajímáte se o stavby? Nebo jste dokonce majitelem či manažerem ve stavební firmě? Pak si určitě tento časopis zamilujete. Kromě zmiňovaných oborů je časopis vhodný pro projektanty, architekty nebo stavební inženýry. V časopise naleznete informace o moderních technologiích v oblasti stavebnictví a stavebních materiálů. Nevíte si rady nebo jste udělali chybu? Zde se můžete dočíst spoustu tipů ohledně správných postupů a technologií.

Stavitel

Časopis Stavitel je obdobný magazín jako časopis Materiály pro stavbu. Máte možnost se zde dočíst zajímavé články o stavebních materiálech, hmotách a nových technologiích. Kromě toho zde můžete natrefit na stavební stroje a zařízení, které se běžně na stavbách využívají. V některých číslech můžete narazit na právní předpisy týkající se investorské, projektové nebo dodavatelské činnosti, které se mohou hodit i zkušeným firmám. Časopis je vhodný pro firmy podnikající v České republice.

Můj dům

Časopis Můj dům se specializuje na bydlení v rodinných domech a zakoupit si jej můžete téměř v každé trafice nebo na internetu. Přemýšlíte nad bydlením v rodinném domě? V každém čísle se dočtete zajímavé články o nových možnostech, co se týče stavby rodinného domu. Na své si zde přijdou i ženy, které přemýšlí nad interiérem rodinného domu. Zajímáte se také o zahrádku, která by měla být součásti rodinného domu? Časopis Můj dům spolupracuje s předními zahradními architekty, a právě z tohoto důvodů vám nabídne zajímavé rady, tipy a triky.

Rodinný dům

Časopis rodinný dům se velmi podobá magazínu Můj dům, a i zde se čtenáři dozví z větší části informace o životě v rodinném domě. Milujete každodenní starost o rodinný dům? Tak právě pro vás je tento časopis.

Dům a zahrada

Skvělý časopis pro lidi, kteří přemýšlí nad bydlením v rodinném domě nebo v něm již žijí. Máte zájem posbírat zajímavé tipy, triky a návody? Vyzkoušejte tento časopis.

Máte nějaké oblíbené časopisy o bydlení a stavbě? Podělte se o vaše zkušenosti – napište nám do redakce.

Mohlo by se Vám líbít