Dům a byt Stavba

Čeká vás údržba nemovitosti? Poptávejte firmy a řemeslníky na správném místě

single-image

Trápí vás nějaký problém ve vaší vlastní nemovitosti? Čeká vás údržba nemovitosti a hledáte ověřené a kvalitní řemeslníky?

Vyzkoušejte online službu, která vám pomůže s hledáním firem a řemeslníků na internetu. Jedná se o službu Poptávej, která se snaží lidem jako vy ušetřit finanční prostředky.

Zajímá vás, jak služba funguje?

Jednoduše zadáte zcela zdarma poptávku po službě nebo zboží, které nutně vyžadujete a vyplníte formulář, kde se vás zeptají na pár jednoduchých otázek včetně činnosti a lokality. Vaše poptávka putuje do ověřovacího centra, kde si ji zkušení pracovníci ověří a poté rozešlou ověřeným a kvalitním firmám z daného oboru a kraje. Řemeslníci a firmy, které budou mít o vaši zakázku zájem, vám vytvoří nabídku přímo na míru a zašlou do vaší emailové adresy.

Pozor! Jednou nabídkou to nekončí, budete mít možnost vybrat si tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. První nabídky můžete očekávat během několika hodin od zadání vaší poptávky. Porovnejte nabídky od více firem a řemeslníků na jednom místě.

Chtěli byste znát ještě jednou důvody, proč si vybrat poptávkový systém? Porovnáte si nabídky od více firem a řemeslníků na jednom místě, díky čemu ušetříte finanční prostředky. Firmy a řemeslníci budou pocházet z vašeho okolí. Zadání poptávky je zdarma a zvládne vám ušetřit spoustu času. Nejste povinni přijmout první nabídku a výběr je zcela ve vašich rukou. Vyplatí se…

Mohlo by se Vám líbít