Interiér

Červená barva v interiéru? Rozhodně ano

single-image

Věděli jste, že červená barva v interiéru byla k vidění na veletrhu o bydlení? Jak jsme tuto informaci zjistili? Jednoduše! Na začátku každého roku se mohou milovníci nábytků a bydlení těšit na veletrhy, které se konají po celém světě. Jestliže jste designer, architekt nebo obchodník, určitě jste nechyběli na nejznámějším veletrhu IMM, který se konal v německém Kolíně nad Rýnem.

Červená barva v interiéru na zlaté příčce

V Německu se veletrhy především soustředí na obchod než na obrovskou show. Výstavní stánky se i přesto tady snaží ukázat své nejlepší kousky. Nejlepší volbou barev pro interiéry jsou v letošním roce jednoznačně červené. Veletrh IMM v Německu letos navštívilo 125 tisíc lidí, a to celkem ze 138 zemí světa. Na veletrhu mohli návštěvníci natrefit na významné značky jako jsou Vitra, Cappellini, Poltron Frau a mnoho dalších.

Návštěvníci hodnotí veletrh pozitivně a pochválená byla snad každá společnost. Všichni se snažili prezentovat své výrobky nejlépe jak mohli. Z barevných kombinací interiérů a nábytků vyhrála červená barva, která ohromila velký počet návštěvníků. Špatně si nevedla ani tmavě modrá a zelená. Z neutrálních barev se nemusíte obávat z pudrově růžové, která v domácnosti bude také vypadat skvěle.

Svěží barvy a kvalitní materiál

Interiéry, které zde byli k vidění jsou velmi svěží a plné barev. U žádné společnosti nebylo vidět, že by se povyšovala a každá předvedla to, co umí. Nejvíce se zde hodnotil materiál, který je pro mnoho lidi důležitým bodem pro výběr nábytků.

Mohlo by se Vám líbít