Interiér

Děti dnes mohou kreslit i na zeď

single-image

Jistě si vzpomínáte na doby, kdy se na nábytek, zeď nebo jiné vybavení domácnosti nemohlo kreslit. V dnešní době je všemu jinak díky rychle rostoucím novinkám. Přidejte se k dětem při tvorbě a užijte si společné odpoledne, při kterém se vaše děti vyřádí.

Jak docílit toho, aby mohlo vaše dítě psát nebo kreslit na zeď?

Dnes existují přípravky, které svým nátěrem umožňují kresbu na zeď. Jedním z těchto přípravku je Sigma Memo Paint na interiér, který je právě určený na nátěr zdí. POZOR! Doporučujeme před nátěrem pořádně zeď očistit, odmastit a zbavit prachu, aby aplikování nebylo zbytečné.

Co nátěrem zeď získá, že po ní bude možné čmárat?

Jednoduše jde o nanešení lesklého a zároveň lehce omyvatelného povrchu. Pomocí tohoto přípravku jde pak na zeď kreslit a vy tak své děti nemusíte trestat za počmáranou zeď.

Jakmile vaše děti přestane kreslení bavit, postačí vám k očištění malá houbička. Houbičkou poté tvorbu svých dětí jedním setřením očistíte. V žádném případě nenechávejte kresbu svých děti několik dní na památku. Přípravek během této doby ztrácí své funkce a fixy či jiné malovátka by mohly zanechat stopy.

Dnes můžete svým dětem zakoupit různé tapety, které jsou určené pro vymalování a plně nahrazují omalovánky. Tapety byly vytvořené přímo do dětských pokojů s tím, že si ji mohou celou vymalovat. Pokud se vám tapety líbí v původní verzi, můžete si ji zakoupit bez účelu ji vymalovat. Záleží pouze na fantazii vašich dětí. Některým se tapety v bílé originální verzi mohou líbit více než vybarvené.

Kresba na peřinu?

Žádný problém díky povlakům určeným k těmto účelům. Děti si mohou povlak na peřinu vymalovat podle sebe a poté s ní usínat. V případě, že nebude již kde kreslit stačí povlak hodit do pračky a vyprat. Vaše dítě pak může začít s novou kresbou. Nechte své dítě rozšiřovat své malířské fantazie bez toho, aniž by bylo trestané.

Mohlo by se Vám líbít