Interiér

Dřez a baterie – výběr do kuchyně

single-image

Dřez a baterie jsou důležitou součásti každé kuchyně. Pokud vás čeká rekonstrukce a jste před výběrem dřezu a baterie do nové kuchyně, máme pro vás několik tipů. Jestliže už při rekonstrukci přemýšlíte nad tím, že si necháte kuchyň vybavit co nejlépe, můžete sáhnout po menším dřezu. Máte menší kuchyň a nemáte dostatečné místo na myčku? Pořiďte si větší dřez s odkapávací plochou.

Jaký dřez s baterií vybrat, aby zapadnul do nové kuchyně ve všech bodech?

V první řadě byste se měli dívat na kvalitu dřezu a až poté vybírat vzhled, který se vám bude líbit. Pozor! Nový dřez by měl být vhodný do vaší nové kuchyně. Jaký design si vyberete záleží pouze na vás. S výběrem vzhledu vám nemůže nikdo poradit, protože každý preferuje jiný styl. Pokud se vám líbí hranaté dřezy, jiným se mohou zalíbit například kulaté. Při výběru dřezu myslete už i na baterii, která by se měla vzhledově k dřezu hodit.

V kuchyni se dřez a baterie bez sebe neobejdou, a právě proto byste měli tyto dvě věci vzhledově sladit. Na trhu dnes můžete pořídit z několika druhů dřezu a baterií a výběr je pouze na vás. Máte svůj byt nebo dům vybaven ve starém stylu? Nekažte si retro styl moderním vzhledem dřezu a baterie.

Pojďme se podívat z jakého materiálu se vyrábí dřez a baterie.

Vybrali jste si dřez z kompozitních materiálů a nevíte si rady s baterií? Zvolit můžete baterii se stejným barevným povrchem. K nerezovému dřezu se hodí nerezová nebo chromová baterie. Keramický dřez zase více uvítá volbu retro baterie s páčkou.

Nerezové dřezy a baterie se hodí do každé kuchyně. Navíc díky kvalitnímu materiálu odolává veškerým potížím, které mohou v kuchyni nastat. Na údržbu jsou nerezové dřezy a baterie velmi snadné.

Jestli vás ze zmiňovaných možností nejvíce láká kompozitní materiál, využijte granit. Jedná se o kvalitní materiál, který se může pyšnit s dlouhou životností. Stejně jako nerezový materiál je snadný na údržbu a prodává se ve více barevných kombinacích.

Keramické dřezy jsou díky příjemnému doteku a vzhledu používány v moderních kuchyních. Keramické dřezy stejně jako předchozí jsou velmi odolné a kvalitní. Kromě toho keramické dřezy dokážou skvělé odolávat poškrábání.

Mohlo by se Vám líbít