Zahrada a hobby

Jak překvapíte své blízké v daleké budoucnosti?

single-image

Chtěli byste v daleké budoucnosti překvapit své blízké nějakým dárečkem? Dárečkem, který jim třeba dnes uschováte, ale oni jej objeví až někdy v budoucnosti? V plánované budoucnosti, v termínu, který si stanovíte také třeba dnes? Jak na to?

Je to jednoduché. Vyzkoušejte to pomocí aplikace na webu Senzaday.cz

V aplikaci se zaregistrujete a uvedete kontakty na 1 až 3 příjemce (jeden dárek může být pro více osob).

Dále sem uvedete první termín, kdy chcete, aby příjemci přišla ze Senzaday první zpráva o úschově. Zde můžete zadat termín třeba za týden nebo i za několik let. Tato zpráva je anonymní, pouze s informací, že ve prospěch příjemce byla provedená úschova. V tuto chvíli příjemce neví, od koho zpráva je a kde je předmět uschován. Bude zde ale informace, kdy mu přijde 2. již podrobnější zpráva.

Do té doby je to pro příjemce doba napětí, protože neví, od koho má zprávu/dárek očekávat.

Dále do aplikace uvedete druhý termín, ve kterém se příjemci odešlou informace: od koho zpráva je (můžete uvést sebe, nějakou pohádkovou postavu, babička, tajný ctitel, …), kde je předmět uschován a koho a co si vzít k hledání sebou. Zde můžete zadat termín třeba za 2, 5, či 10 let.

Dárek můžete uschovat kdekoliv. Může to být na půdě, na zahradě, někde v přírodě nebo i v bytě.

Pro příjemce je to pak hezké překvapení, když mu po letech přijde zpráva, na základě které si sám dojde vyhledat a vyzvednout třeba starou hruškovici, tiskoviny, příjemnou zprávu od vás nebo nějaké dobové předměty.

Samozřejmě můžete tuto aplikaci využít i pro zábavu či pro netradiční předávání dárků, to pak stačí zadávat kratší termíny v řádu dnů až měsíců.

Je to aplikace určená všem bez rozdílu věku, pro rodiny, kamarády, kolegy, firmy, atp. Na tomto webu můžete využít i odložené odesílání listovních a elektronických zpráv. Dnes zprávu sepíšete, můžete přiložit i obrázky a uvedete kdy a komu má být odeslaná. Zprávy se příjemcům odesílají prostřednictvím e-mailů a SMS zpráv.

Vyzkoušejte si aplikaci na webu senzaday.cz

Mohlo by se Vám líbít