Dům a byt Interiér

Jaké vybavení do malého bytu

single-image

Bydlíte v malém bytě? Nebo vás to teprve čeká a plánujete stěhování do garsoniéry nebo malého bytu? Jaké vybavení do malého bytu se hodí nejvíce? Ocenit můžete nápadité věci, jako je například stolek, který vám nezabere příliš místa, ale splní svůj účel. Dnešní doba je také o designu a právě proto naleznete v obchodech kousky, které nezabírají skoro žádné místo a přitom vypadají velmi pěkně.

Jaké vybavení do malého bytu aneb co je malé, je i praktické

Jestliže stojíte o kousky, které nejsou vůbec vidět, pak určitě zvolte výklopné stolky ve zdi. Pokud si vyberete stolek ve stejné barvě, jako máte výmalbu, vzbudíte tím při sklopení dojem, jako by tam žádný stůl nebyl. Při skvělém zpracování jsou navíc u zádní části stolku veškeré kancelářské potřeby schované, to na veřejnost působí velmi uklízeným a čistým dojmem.

Design jaké zlatá tečka

Jste muž a zařizujete si svůj pokoj? Určitě oceníte designové kousky. Zvolit můžete například nástěnné stolky v tmavších barvách. Tmavší stolek tak nejenom, že splňuje účel, ale také slouží jako dekorativní doplněk. Jestli nepotřebujete na stole při práci mnoho místa, bude vám stačit stůl, který se více podobá klasické polici. V případě práce na tomto stole pak stačí přemístit předměty jinam a využít tak stůl na pracovní povinnosti.

Úložný prostor a optické zvětšování jsou na místě

V minulosti se využívaly v takových prostorách velmi často sekretáře. U sekretářů je výhodou vyklopitelná pracovní deska. Dalším důvodem, proč si lidé kupovali sekretář je velký úložný prostor. Máte byt již plně vybavený nápadnými kousky? Pokuste se prostor zvětšit alespoň opticky. To zvládnete pomocí bílé výmalby a umístěním zrcadel do prostoru.

Mohlo by se Vám líbít