Dům a byt Interiér

Krásný domov – recept na pěkné bydlení 21. století

single-image

Krásný domov netvoří pouze předražený nábytek, ale lze jej docílit i pomocí obyčejných designových kousků. Zvlášť pokud jste v pronájmu nechcete mít zbytečně moc věcí, abyste se při stěhovali nenadřeli. Svět bydlení tvoří v dnešní době neskutečné množství nábytku a dekorací a záleží pouze na vás, po jakých variantách sáhnete.

Krásný domov není o financích

Pěkné bydlení v první řadě tvoří inspirace, bez ní vám to totiž vůbec nepůjde. Protože je svět bydlení opravdu rozsáhlý, lze se inspirovat snad úplně všude. Nemusíte si hned pořizovat časopisy o bydlení nebo se jít dívat na internet. Jedna z metod, kterou moc lidí nevyužívá je rodina a následně přátelé. U nich uvidíte vzhledové kombinace přímo živě na očích. Podle toho se můžete velmi snadno odrazit.

Bydlení je hra, nestyďte se!

Už víte, že krásný domov není jenom o financích. I ze starých kousků nábytku můžete vytvořit harmonické a útulné bydlení. Stačí pouze starému nábytku věnovat dostatečné množství času a výsledky se dostaví. Slyšeli jste někdy pojem renovace? Jedná se o proces, kdy ze starého nábytku uděláte v uvozovkách nový. Rozdíl je jenom v tom, že bude vypadat mnohem lépe než původní verze. Ať už budete natírat, tapetovat nebo brousit, vše má své tajné kouzlo. Je to jen na vaší fantazii, co ze starého nábytku vytvoříte.

Jestliže však máte chuť pořizovat si nový nábytek, nic vám v tom bránit nebude. Bydlení je hra a karty svého vybavení máte v rukách jenom vy a vaše rodina.

Na pěkné bydlení mají vliv také barvy

Ano, je tomu tak! Docílit pěkného bydlení můžete také výběrem těch správných barev, které se k vám budou náramně hodit. Dávejte si však pozor, abyste to s barvami příliš nepřehnali. U všeho musíte přemýšlet a jestliže byste to s barvami přehnali, nevypadalo by to vůbec hezky. To stejné platí u nábytku, už jsou pryč doby, kdy bylo moderní mít zaplněnou místnost maličkostmi. Inspirujte se 21. stoleté a uvidíte, jak vypadají domácnost v moderní době. Dekorace a jednoduchý koberec, který nezaplní celou místnost, ale pouze prostor na nohy, dodá novému interiéru tu správnou šťávu.

Mohlo by se Vám líbít