Nezařazené

Půjčka na rekonstrukci bytu nemusí být přítěží

single-image

Jestliže jste vlastníkem bytu, který jste si pořizovali před několika lety, tak jistě víte, že časy se mění. Tím i samotná technologie, což znamená, že dnešní trh nabízí mnohem víc, než tomu bylo v minulosti. Pokud už máte pocit, že se vám vaše koupelna nebo kuchyň rozpadají, je potřeba sáhnout po rekonstrukci. Pokládáte si otázku ,,kde na to vezmu peníze?“, řešením může být půjčka na rekonstrukci bytu.

Půjčka na rekonstrukci bytu nemusí být přítěží

Je pochopitelné, že existují lidé, před kterými se slovo půjčka nesmí ani vyslovit. Ať už to jsou lidé se špatnými zkušenostmi nebo ti, kteří si nikdy půjčku nevzali. Dnešní český trh je nabídkami na půjčku příliš přehlcován a podle toho také vypadají názory lidí. Kromě toho patří většina nabídek do kategorie nevýhodných nebo podvodných půjček. Narazit na půjčku, která by byla výhodná je obtížné, ale i takové řešení existuje. Půjčka na rekonstrukci bytu tak nemusí být vždy přítěží.

Jde to i jinak!

Zkuste to jinak než chozením na pobočku některé vámi vybrané banky. Půjčit si díky dnešním nabídkám můžete také od lidí, bez zbytečného papírování a za výhodný úrok. V případě, že nemáte, jak financovat rekonstrukci nebo vybavení do domácnosti, vyzkoušejte půjčku u Zonky. Půjčit si můžete od 20 000 do 750 000 Kč. Na vyplnění žádosti o půjčku vám postačí dvě věci, mezi které patří připojení k internetu a 15 minut volného času. Po vyplnění dotazníku se dozvíte, jestli vaše žádost byla schválena a za jakých podmínek. Na vás poté bude, zda nabídku přijmete nebo odmítnete.

Půjčka od lidí pro lidi

Pokud vás zajímá, jak tato metoda půjčování finančních prostředků funguje, tak je to snadné. Po schválení vaší žádosti bude vaše půjčka umístěna na tržiště Zonky. Lidé budou na vaši půjčku přispívat libovolnými částkami až do doby, než bude vybraná vámi požadována částka. Co se stane, pokud se částka od lidí nevybere? Nemusíte mít strach, společnost Zonky zbytek finančních prostředků dorovná do konečné částky. Vy tak svoji půjčku dostanete během jednoho až dvou dnů. Půjčka na rekonstrukci bytu bez zbytečného papírování a chození na pobočku může být během pár hodin vaše.