Reality a finance

V Praze se nabízí příjemný život, občanská vybavenost je nejlepší v republice

single-image

O tom, že v Praze je blaze, jistě nemusíme nikoho dlouze přesvědčovat. Možnost kulturního vyžití je na maximu, dostatek zeleně je zajištěn, historie tu proudila snad v každé minulé generaci a o zážitky rozhodně není nouze. Když se k tomu připočte skvělá síť zdravotnických zařízení, restaurací nebo barů a zázemí pro děti, určitě bude hodnocení přímo špičkové. Takže proč tu vlastně nestrávit pěkných pár let?

Stačí si jen vybrat rezidenční projekt přesně na míru…

Caput regni nebo Mater urbium. Přesně tak se říkalo Praze v minulosti – hlava království, ale také byla zvána matkou měst. Historicky vzato, tady se bydlet určitě vyplatí, už kvůli nesčetnému množství pracovních příležitostí. Vila Praha je pak ideální nabídkou pro každého, kdo se tu chce usadit a prožít klidný život až do pozdního stáří. Jednou bude pořízený dům sloužit vašim dětem, které budou mít perfektní start do začátku. Moderní bydlení má své nároky, a ty rozhodně nejsou jen estetické.

Luxusní bydlení pak nabízí přímo dokonalost, kde pomyslnou třešničkou na dortu je výhled na celou Prahu. Vícegenerační bydlení je samozřejmostí, vždyť i v Praze je místa dost!

Moderní domy spotřebují jen minimum energií

Vytápění je vyřešeno bez problémů a nebude vás stát zbytečné peníze. Moderní domy nabídnou i velkou zahradu, prostornou terasu pro posezení s přáteli a samozřejmě i nezbytné parkovací místo. Rychlý internet, dostatek soukromí, a přitom vlastně celkem nedaleko od historického jádra Prahy, kde se odehrává každodenní život obyvatel města.

Praha 5, Velká Chuchle, to je skutečně prestižní adresa. K dispozici zde bude až 346 metrů čtverečních životního prostoru, což je ideál i pro vícečlennou rodinu – nebo i pro dva mladé lidi, kteří plánují mít do budoucna dvě nebo i více dětí.

Mohlo by se Vám líbít