Interiér

Interiér v bílé barvě – klasika nikdy neomrzí

single-image

Kdo by neměl rád bílou barvu. Interiér v bílé barvě uvítá téměř každý ve svém bytě nebo domě. Proč? Jedná se o klasickou barvu, která v žádném případě neurazí. Podle statistik se nachází bílá barva ve většině domácností. Co je na této barvě tak nádherného, že si ji neodpustí snad žádný čech?

Interiér v bílé barvě

Existuje mnoho příčin, proč si lidé malují své pokoje bílou barvou. Pojďme se na některé důvody podívat. Bílá barva narozdíl od jiných dokáže místnost alespoň opticky zvětšit, což dodáva výhodu malým bytům. Pokud budete mít místnost vymalovanou na bílo, nebudete muset brzo sahat po světle. V bílé místnosti budete mít pocit delšího světla, takže nebude zapotřebí mít příliš silné žárovky.

Kombinace je povolená

Kromě toho lze bílou kombinovat s mnoha barvami, takže zde si na své přijdou i milovníci designu. Můžete si například na zeď udělat různé ornamenty nebo pověsit obrázky, plakáty či 3D dekorace. Na bílé vynikne opravdu cokoliv, vytvořte si vlastní fotoalbum z rodinných fotek a pověste si je nad postel.

Nábytek = jakou barvu?

Nemusíte zůstat u více barevných dekoracích pouze na zeď. Nikde není psáno, že budete nuceni koupit si bílý nábytek. Právě naopak, buďte trochu kreativní a využijte možnosti například bílé a černé nebo bílé a šedé. Nábytek je na českém trhu možno sehnat v mnoha barevných variantách. V poslední době se nejčastěji mluví o stylu Provence, který lze pořídit už téměř v jakémkoliv obchodě s nábytkem a dekoracemi. Kombinace bílé a světle fialové dodají vašemu interiéru ty správné barvy pro uklidňující pocit. Nechte se unášet v interiéru, který bude ve stylu Provence.

Interiér bez barevných doplňků

Chtěli byste mít interiér v bílé barvě bez různých barevných doplňků? Výběr kombinací je pouze na vás. Interiér domácnosti se musí především líbit vám, s výběrem vám nikdo nepomůže. Každý máme jiný styl, to co se líbí vám, nemusí se líbit vašemu kamarádovi. Důležité je při zařizování myslet také na partnera.

Mohlo by se Vám líbít