Interiér

Nutribullet extraktor 600 – výkonný, lehký a snadno skladovatelný

single-image

Máte chuť na každodenní dávku vitamínu, ale nemáte zájem ztrácet čas krájením a pojídáním ovoce? Chtěli byste si denně připravovat domácí smoothie a mít tak kontrolu nad tím, co do drinku přidáváte? Pořiďte si Nutribullet extraktor 600, který vám dopřeje maximální porci ovoce ve formě smoothie. Navíc tento přístroj zvládne více, než jenom přípravu smoothie a vám se tak doma neztratí.

Denní porce vitamínů!

Nutribullet extraktor 600 si lehce poradí s těžko dostupnými živinami, na které byste za normálních okolnosti nenarazili, protože jsou ukryté v semínkách, slupkách a stopkách ovoce a zeleniny. Denně vám tento přístroj dopřeje maximální porcí vitamínů a minerálů, které vaše tělo potřebuje. Nutribullet extraktor 600 si poradí téměř se vším, co do přístroje vložíte díky velmi silnému motoru o 20 000 otáčkách za minutu. Přístroj je cenově velmi dostupný a lze ho velmi lehce uskladnit.

Posnídejte během pár vteřin

Určitě to znáte, ráno vstanete a spěcháte do práce, že často nestíháte ani v klidu posnídat. Přístroj nutribullet extraktor 600 vám bude při vašich ranních snídaních obrovským pomocníkem, pomocí kterého budou vaše jídla radostí. Navíc pokud ráno snídáte ve spěchu, nedokáže vaše tělo přijmout všechny důležité složky, které se v potravinách nacházejí. Jak získat veškeré důležité složky z potravin? Nejjednodušším způsobem je ovoce, zeleninu, semínka a ořechy vložit do extraktoru nutribulletu 600.

Skvělé ovládání a lehce skladovatelný

Přístroj se vám pohodlně postará o všechnu potřebnou výživu a díky tomu váš trávící systém jednoduše absorbuje pouze to nejlepší. V nutribulletu lze také připravit kaše a mléčné nápoje pro správný přísun bílkovin. Výhodou přístroje nutribullet extraktor spočívá v jeho jednoduchém ovládání bez jakýchkoliv zbytečných tlačítek. Skladovat ho můžete téměř všude, protože vám nikde nebude překážet. Snadno umyvatelný po jakémkoliv mixování potravin. V pár vteřinách zvládne rozmixovat nejenom měkké potraviny, ale i ty tvrdé. Přístroj nutribullet extraktor 600 se díky modernímu designu hodí do každé domácnosti.

Technické údaje přístroje Nutribullet extraktor 600

  • napájení: 220-240V, 50/60Hz
  • 20 000 otáček za minutu
  • průměr těla mixéru: 13,5 cm
  • výška těla mixéru bez nádoby: 20 cm
  • výška nádoby:17 cm
  • průměr části, ze které se pije: 10,5 cm
  • příkon motoru 600 W

Mohlo by se Vám líbít