Interiér

Pojištění domácnosti se vyplatí nepodcenit, zvažte tedy pečlivě všechny možnosti

single-image

Noční můrou všech majitelů rodinných domků nebo vilek je určitě možnost, že by snad na jejich pozemek během letní dovolené vnikl zloděj a napáchal škodu v řádu stovek tisíc korun. Rozbitá okna, odcizené cennosti, elektronika a další věci. Samozřejmě, jde o hodně nepříjemnou událost. Ale s dobrou pojistkou budete mít klid v duši i při delším pobytu mimo domov, protože dostanete náhradu škody v plné výši.

Nemusí jít o drahou záležitost, promyslete ale všechna pojistná krytí

Takzvané pojištění domácnosti je možné sjednat i bez nekonečného papírování, které všechny jen unavuje. Odvíjí se zejména podle metrů čtverečních užitné plochy vašeho bytu či domu a nemusíte se starat o nějaké podrobnosti. Pojištění budete nejen před povodněmi nebo rozbitím skel, ale také škodou způsobenou zvěří.

Ochranné krytí je tedy pestré a myslí doslova na všechny případy. Protože je k dispozici i nepřetržitá asistenční služba, rozhodně nemusíte jít spát dřív, než vše nahlásíte a dojednáte základní věci. Prostě vždy a všude s čistou hlavou!

Občanské pojištění není žádný společenský nadstandard

Pokud jste někdy slyšeli o pojištění odpovědnosti, vězte, že to není žádná zbytečnost. Hodit se totiž může prakticky komukoliv. A to ať už se nějaká nehoda stane třeba na lyžařské sjezdovce, chodníku nebo přechodu pro chodce, v supermarketu nebo i jinde. Někdy se mu také říká poněkud sympaticky „pojistka na blbost“. A je to v zásadě pravda, protože pojišťovna automaticky počítá s desítkami různých problémů, které bude muset pojistná ochrana nějak řešit.

Všechno si spočítat během krátké chvilky…

Pokud vás zajímá, jaká by byla pojistná částka zrovna ve vašem případě, nemusíte chodit na pobočku a jednat zde s pojišťovacím agentem osobně. Online kalkulačka pojištění domácnosti nabídne jasnou představu o částce, kterou meziročně vydáte za pojistnou ochranu.

Mohlo by se Vám líbít