Reality a finance

Šance na cenově přívětivý pronájem i koupi bytu na lukrativní pražské adrese – stále je z čeho vybírat!

Táhne vás to do Prahy, ale děsíte se vysokých cen za pronájem nebo i koupi bytu? Jenže dojíždění vám žere příliš mnoho času a vlastně i peněz? Pokud máte plány bydlet v Praze minimálně rok, koukněte na náš tip. Našli jsme ubytování na atraktivní adrese, kde se cena pronájmu a případně i při koupi bytu drží zatraceně nízko pod pražským průměrem.

Oblíbená lokalita s dobrým spojením

Levný pronájem bytu v Praze se dá sehnat v Rezidenci Topolová. Jedná se o oblíbené multifunkční ubytovací zařízení. Boduje cenou v kombinaci s atraktivní lokalitou. Rezidence totiž stojí na Praze 10. Tato část Prahy je klidná, bezpečná, nabízí veškerou občanskou vybavenost a co je hlavní – i dobré a rychlé spojení MHD i autem do centra.

Asi 5 minut chůze od Rezidence je zastávka metra Skalka, cesta metrem do centra trvá přibližně 15 minut. Z místa je i dobré autobusové spojení – jen 50 m stačí ujít a jste u autobusové zastávky Centrum Zahradní Město. Další výhodou bydlení v Rezidenci je blízkost přírody, nedaleko je park rozléhající se okolo břehů Botiče. Výhodou je také dostatek parkovacích míst v okolí.

Pronájem na 1 rok a bez vysoké kauce

Co se týče pronájmu, je velmi příjemné, že není vyžadována vysoká kauce v podobě několika měsíčních nájmů, jak tomu bývá zvykem. V Rezidenci vyžadují pouze 10 000 Kč. Pronajmout si zde můžete garsoniéru nebo byt 1+1. V obou případech platí, že se smlouva uzavírá na 1 rok s možností prodloužení a v bytě mohou současně bydlet jen 3 osoby.

Výhodná koupě i jako investice

Bytů ke koupi v Rezidenci není mnoho, proto se vyplatí nabídku sledovat a ihned reagovat. V nabídce jsou i atypické moderní byty s dispozicemi 2+kk, a to plně vybavené. I v tomto případě se ceny drží pod pražským průměrem.

Mohlo by se Vám líbít